Hotel Aplaus, Litomyšl

Šantovo náměstí 181, Litomyšl, 57001
od 2.400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Aplaus v Litomyšli vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle.

Další informace

Hotel Aplaus nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech ve světovém standardu. Každý z pokojů hotelu Aplaus je jedinečný, navržen se smyslem pro detail, celek a současné trendy. Ke čtyřhvězdičkovému standardu také patří pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Hotel Aplaus je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi. Návštěvníci hotelu Aplaus mohou ocenit také nevšední výhled z pokojů na měšťanské domy v historickém jádru Litomyšle, na stále oblíbenější Klášterní zahrady s dominantami Piaristického chrámu Nalezení sv. Kříže či věží kostela Povýšení sv. Kříže.

Ceny

Apartmán
5.550 Kč
Domácí mazlíček
500 Kč
Dvoulůžkový pokoj
3.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
2.400 Kč
Přistýlka
600 Kč
Snídaně
250 Kč

Snídaně v ceně


cena za standardní pokoj

Služby

Konferenční možnosti
Masáže
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Služba praní
Terasa
Úschovna zavazadel
Vegetariánská kuchyně
Vířivka
Výtah
Wellness služby
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
46
Dvoulůžkové pokoje
21
Kapacita restaurace
94
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Klimatizace
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Součástí Hotelu Aplaus je restaurace Bohém se salonkem, café-bar Muuza i venkovní posezení na terase u Klášterních zahrad, s nimiž Hotel Aplaus sousedí. Restaurace i café-bar Hotelu Aplaus poskytují návštěvníkům stylovou a neformální atmosféru. Ve spojení s mezinárodní i českou tradiční kuchyní nabízí Hotel Aplaus jídla i nápoje nejvyšší kvality. Café-bar je místo jako stvořené pro přátelská setkání u vína, kávy se zákuskem či koktejlů po celý den. Vinotéka Hotelu Aplaus umístěná ve sklepení hotelu nabízí pestrý výběr vín. Služby stravovacího úseku jsou nabízeny hostům hotelu Aplaus i široké veřejnosti. Celková kapacita 184 míst: 1. nadzemní podlaží - 44 míst v restauraci, 32 míst v salonku, 28 míst v letní restauraci, 28 míst v kavárně, 28 míst na terase - letní předzahrádka. 2. nadzemní podlaží - 24 míst na terase.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Hotel Aplaus a jeho personál zajišťuje rauty, recepce, svatební hostiny a jiná přátelská či společenská setkání, dle vašich přání.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
Horolezectví
Jezdectví, koně
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Motokáry
Půjčovna lyží
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Ve volném čase lze kromě turistických vycházek či vyjížděk na kole a na koni v překrásné krajině Litomyšlska využít tenisové kurty, areál koupaliště s tobogánem, kulečníkovou hernu, sportovní halu TJ Jiskra, zimní stadión, fotbalové hřiště, posilovny a v neposlední řadě Městskou sportovní halu (míčové hry – evropské parametry hřiště pro házenou, sálová kopaná) a Tenisovou halu SPORT (krytý tenisový kurt, 3 squashové kurty, dvě bowlingové dvoudráhy).

Mapa

Autobus 500m
Vlak 1.5km
Velká mapa