Penzion U Roušarů, Lubná

Lubná 123, 56963
od 480 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion - barokní statek se nachází v obci Lubná, která se rozprostírá v mírně zvlněném terénu Českomoravské vysočiny (550 m nad m.) mezi městy Polička a Litomyšl. Tento region je velmi bohatý na zajímavé přírodní lokality, historické památky a kulturní akce. V prostorách rodinného penzionu můžete strávit příjemnou dovolenou, uspořádat rodinnou oslavu, svatební hostinu, podnikové školení či sportovní soustředění. Citlivou rekonstrukcí vesnické usedlosti postavené l.p. 1921 jsme se snažili zachovat ráz stavení a zároveň Vám poskytnout maximální komfort k prožití báječné dovolené.

Další informace

Ubytovat se můžete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, které nabízí celkem 20 lůžek. Každý pokoj je plně vybaven, s vlastním sociálním zařízením.

V jídelně ochutnáte výtečnout domácí kuchyni. K přípravě teplých nápojů a čepování piva můžete využít společenskou místnost se samoobslužným barem.

Našim hostům také nabízíme pestré sportovní vyžití. V prostorách penzionu se nachází stolní tenis, koš na košíkovou, antukový tenisový kurt, travnaté hřiště na volejbal a nohejbal. Možnost využití soukromého krytého bazénu se solárním ohřevem vody (pouze v letních měsících) o rozměrech 4 x 8 m.

Relaxovat můžete na terase v uzavřeném dvoře či v prostorné zahradě s posezením, kde můžete zároveň i grilovat. Pro děti je zde připraven dětský koutek.

Pronájem celého penzionu:

do 15ti osob včetně dětí 6000,- Kč / noc
16 – 20 osob včetně dětí 7000,- Kč / noc 

Ceny

Cena za osobu
480 Kč
Snídaně
100 Kč

Dítě do 10 let 300 Kč / noc . Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Zahrada
Bazén
Parkoviště
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
20

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Toulovcovy maštale -   přírodní park Údolí Korunky a Novohradky, přírodní památka Pivnice, přírodní rezervace Maštale - soustava pískovcových skalních útvarů a skalnatých údolí, náznaky skalních měst, Toulovcova rozhledna, cyklistické trasy, v obci Proseč muzeum .

Litomyšl, Nové Hrady, Polička, Růžový palouček, Svitavy,Veselý kopec, Svojanov, Ležáky, Košumberk

Mapa

Velká mapa