Ubytovací hostinec Hlučál, Pustá Rybná

Pustá Rybná 32, 57201

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hostinec Hlučál se nachází v obci Pustá Rybná v srdci CHKO Žďárské vrchy. Jedná se o jednu z nejčistších oblastí na území České republiky.

Další informace

Ubytování je zajištěno v 7 pokojích s celkovou kapacitou 24 lůžek. K dispozici jsou: 2-lůžkové pokoje (3x) 4-lůžkové pokoje (3x) 6-lůžkový pokoj (1x) Sociální zařízení je společné pro všechny pokoje, rozdělené na dámské a pánské.

Ubytování s domácím zvířetem

Úschova jízdních kol

Parkování před hostincem

Informace o dopravních spojích

Služby

Parkoviště
Restaurace
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
24
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
3
Šestilůžkové pokoje
1

Restaurace

Celá restaurace je kuřácká. Posedět můžete ve vnitřní části pro cca 48 osob. Podáváme snídaně,obědy i večeře. Vybrat si můžete z velké nabídky minutek i jídel hotových. Zdarma poskytujeme připojení k internetu pro hosty i ubytované.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Okolí

Hostinec se nachází na rozcestí červené a zelené turistické značky. – blízkosti je možné navštívit skály – Malé a Velké Perníčky, Čtyři palice, Devět skal, Malinská skála a Dráteníčky vhodné pro horolezectví, turistiku i cykloturistiku. Dalšími místy pro výlet jsou město Polička, Litomyšl, Žďár nad Sázavou, Hrad Svojanov, Hrad Pernštejn, Nové Hrady a Toulovcovi Maštale. – zimních měsících jízda na běžkách a nedaleké lyžařské vleky Svratka,Jimramov a Hlinsko. – letních měsících také houbaření v čisté přírodě.

Mapa

Velká mapa